Eesti English


Uudised

24/11/2014 14:32  Tähe noorteklubis hakkab vabatahtlikuna tööle 27-aastane noormees Rumeeniast
Euroopa Vabatahtlik Teenistus (EVT) on Euroopa Noored programmi noortevaldkonna alammeede, mis pakub võimaluse töötada vabatahtlikkuse alusel välisriigis ning õppida keelt ja kultuuri. Tähe noorteklubi võtab vastu vabatahtlikke noortekeskuses, aga saadab ka välismaale õpi- ja töökogemust omandama.

EVT projekt „Let´s grow together“ on 5-kuune projekt, mis on keskendunud noortekeskuse avatud toa tegevuste mitmekesistamisele. Vabatahtlik Andrei Pripasu peamisteks tööülesanneteks on 7-12 aastaste noorte aja sisustamine noortekeskuses – läbi mängude, töötubade ja erinevate huviringide. Projektijuht Riin Lumiste kiidab vabatahtlikku:“Andrei on juba esimesest päevast peale näidanud üles initsiatiivi ja motivatsiooni ning kuna ta on ülikoolis õppinud arhitektuuri, soovib ta näiteks ehitada koos noortega linna parkidesse pinke. Ta ütleb, et tahab endast jätta jälje ning väga tore on töötada inimesega, kellel on juba projekti alguses eesmärgid paika pandud.“

Lisaks Andreile on Tähe noorteklubis Euroopa Noored programmi kaudu vabatahtlikuna tööl ka 24-aastane Veronica, kes töötab Rannu ja Roiu noortekeskustes, mida Tähe Noorteklubi koordineerib. EVT programm pakub hea õpikogemuse nii noortele, organisatsioonile kui vabatahtlikule ning rikastab noortekeskust külastavate noorte maailmavaadet.

Tähe noorteklubi on valmis koostööd tegema asutuste ja organisatsioonidega, kes tunnevad huvi EVT programmi vastu ning soovivad oma töösse lühikeseks ajaks kaasata vabatahtlikke.

LISAINFO:
Rahvusvahelise noorsootöö koordinaator Riin Lumiste
e-mail: riin@taheklubi.eu
tel: 5851 6422
skype: riin.lumiste


Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec