Eesti English


Uudised

04/12/2014 12:57  Täna esietendus näiteringi jõuluetendus "Kaotatud ja leitud jõulud"

Terve novembrikuu on näiteringis toimunud jõuluetenduse "Kaotatud ja leitud jõulud" proovid. Jõuluetendus põhineb laste improvisatsioonil, tekstid on kirjutanud Riin Lumiste. Täna esietendus "Kaotatud ja leitud jõulud" Lille Maja Jõulumaal. 

Detsembrikuus esinetakse veel Tartumaa noortekeskuste jõulupeol, Tartu Laste Turvakodu päevakeskuse jõulupeol, Tähe noorteklubi jõulupeol ja Forseliuse Koolis. Näiteringi juhendaja Riin Lumiste kiidab väikseid näitlejaid:"Näitering on käinud koos alates sügisest ja selle vähese ajaga on lapsed palju arenenud. Minu jaoks on kõige olulisem, et lapsed tunneksid rõõmu näiteringist, leiaksid uusi sõpru ja õpiksid julgust ja enesekindlust!". 

Näiteringi juhendaja julgustab 7-12 aastaseid noori liituma näiteringiga uuest aastast. Siis lavastatakse uus etendus, millega osaletakse Elvas Mitteteatrite Festivalil. Näiteringiga liitumiseks kontakteeruda näiteringi juhendaja e-maili kaudu riin@taheklubi.eu või telefonitsis 5851 6422. 

LISAINFO: 
Riin Lumiste
noorsootöötaja 
riin@taheklubi.eu 
5851 6422

Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec