Eesti English


Uudised

10/12/2014 15:19  Näomaalijad asuvad üksteise võidu nägusid võõpama
Näomaalijad asuvad üksteise võidu nägusid võõpama
Esmakordselt Tähe Noorteklubi ajaloos valitakse aasta parim näomaalija. Kirgi küttev võistlus viiakse läbi sel laupäeval, 13. detsembril algusega 13:00 noorteklubi ruumides.
 
Proovile pannakse mitmel alal ning selgitatakse välja kõige kiirem, kõige korrektsem ja kõige säravam näomaalija ning tublimat premeeritakse tiitliga Täheka Näomaalija 2014.
Ootame kõiki veetma mõnusat laupäeva pere või sõpradega, pakume ka sooja teed ning võistluse käigus näomaalinguid.
 
Organisatsiooni arendusjuht Siiri Oras sõnab: „Oleme väga põnevil – sellist sündmust pole meil varem korraldatud ja kindlasti plaanime seda ka järgnevatel aastatel teha. Võimalik et isegi tihedamini kui kord aastas ning ta teistel aladel: õhupalliloomade tegemine või miks mitte ka glitter-tattoode tegemises.
Laupäevase võistluse näol on tegemist ju suurepärase proovikiviga meie näomaalijatele. Lisaks toredale pärastlõunale saame ka meie ju vahetut tagasisidet, kuidas keegi erinevate sündmuste käigus on arenenud ning kuidas saaks edaspidi veelgi paremat teenust pakkuda.“
 
Tähe Noorteklubi MTÜ on Tartus tegutsenud aastast 2001 noorsootöö valdkonnas. Olles mitmekülgne ning pidevalt arenev organisatsioon, mis tegutseb nii Tartu linnas kui maakonnas. Toimub tihe koostöö mitmete noortekeskuste ja noorteorganisatsioonidega nii kohalikul, riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil, seal hulgas YFU Eesti, ESTYES, Ärinõuandla ja Töötukassa.
 
Lisainfo:
Siiri Oras
Arendusjuht
Tähe Noorteklubi MTÜ
+372 5880 4701
siiri@taheklubi.eu
 
Teine kõneisik:
Talvi Põldma
Korraldaja
Tähe Noorteklubi MTÜ
+372 5902 3672
talvi.poldma@gmail.com
Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec