Eesti English


Uudised

10/04/2015 12:55  Tähe noorteklubi vabatahtlikud osalevad laupäeval Parkmetsa jooksul
Laupäeval, 11. aprillil toimuvale Parkmetsa jooksule on kaasatud tänavanoorsotöötajad ja vabatahtlikud noored.
 
Juba üle aasta aja on Tartu tänavanoorsootöötajad koos noortega käinud vabatahtlikena erinevatel üritustel, toetades enamasti küll jõu, kuid vahepeal ka nõuga.
 
 
Tartu jooksusarja avaetapp Parkmetsa jooks algab 11. aprillil kl 13.00 Sanatooriumi parkmetsast (Riia 167A territoorium), distantsiks on 7km. Kavas on ka lastejooksud ning tervisekõnd. Tänavanoorsootöötajate ja noorte vabatahtlike ülesandeks sel korral on vastutada joogipunkti toimimise eest, soovides möödujaile jaksu ning pakkudes kosutavat jooki. Samuti on mõned vabatahtlikest ergutamas raja kontrollpunktides.
 
Õpikogemuse jagamine kogukonna heaks töötamise kaudu on saanud noorsootöö praktikute sõnul üha kaalukamaks meetodiks noorte arengu toetamises. Seda kinnitavad noore vabatahtliku lapsevanema sõnad: “Mulle meeldib, et ta on ja käib nendel üritustel. Ta ise tunneb sellest rõõmu. Mul on kindel tunne, kui tean, et ta läheb kuskile ja teeb midagi endale ja teistele kasulikku… ja teeb seda rõõmuga.”
 
Võta meiega julgelt ühendust, kui oled noor, kes soovib vabatahtlikku tööd teha või ürituse organiseerija, kes soovib vabatahtlikke enda tegemistesse kaasata. 
 
Rohkem infot:
Marge Hindriks
margeh@taheklubi.eu
MTÜ Tähe noorteklubi noorsootöötaja
 


Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec