Eesti English


Uudised

29/04/2015 13:13  Volbrilaupäeval saab Tasku keskuses temaatilisi näo-ja kehamaalinguid
Selleks, et Volbrilaupäeval, 30. aprillil, end veelgi teemakohasemalt tunda on MTÜ Tähe noorteklubi tulnud välja ideega teha Tasku keskuses soovijatele näo-ja kehamaalinguid. 

Idee sai alguse Halloweenist, kui meiega võtsid ühendust paljud inimesed, kes soovisid end kehastada õudseteks ning hirmutavateks tegelasteks. Paljud olid minemas stiilipidudele, mistõttu erilise väljanägemisega taheti silma paista. Ka Volbriöö pidamiseks toimub mitmeid põnevaid sündmusi, mille tarbeks enda ilmestamiseks Tasku Rimi ette aatriumisse end näomaalijad üles seavad. 

"See ettevõtmine pole sugugi mõeldud vaid lastele, tulla võivad kõik - tudengid, lapsevanemad aga muidugi ka lapsed" selgitab idee üks autoritest ja elluviijatest Talvi Põldma. Näo- või kehamaalingu eest tuleb soovijal välja käia sümboolne tasu, mille suurus sõltub maalingu keerukusest. "Kui maaling on väga spetsiifiline, siis võib kuluda lausa 30 minutit selle tegemiseks, see maksab 5€. Kui aga laps soovib vaid näiteks pisikest ämblikku, siis selle saab ainult 1€ eest," annab hinnakirjast ülevaate teine maalingute tegija Helena Kukk. 

Volbritemaatilisi maalinguid tehakse 30. aprillil kell 15.00-21.00 Taskus, Rimi esises aatriumis. 

Lisainfo:
Siiri Oras
5880 4701
siiri@taheklubi.eu
www.taheklubi.eu

Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec