Eesti English


Uudised

01/10/2014 11:01  Linnaorienteerumine "Gustav, maast lahti!"
Rahvusvahelise liikumisnädala raames korraldavad Tartu linna noorsootöö tegijad 3. oktoobril ülelinnalise orienteerumismängu "Gustav, maast lahti!". 

Tartu linna noorsootöö tegijad teevad ühiselt ürituse, et näidata kohti, kus noorsootööd tehakse. Seekord löövad korraldamises MTÜ Tähe noorteklubi tänavanoorsootöötajatega kaasa Tartu linna noortekeskused Lille Maja ja Anne Noortekeskus ning Maranata ja Risttee kogudused. 
Linnaorienteerumine "Gustav, maast lahti!" algab 3. oktoobril kl 16.00 ja lõppeb kl 19.00. Selle ajavahemiku jooksul peavad 3-liikmelised võistkonnad läbima kuus erinevat punkti. Igas punktis ootab neid erinev ülesanne ja ka üllatus. "Oluline on, et noored liiguksid ja kogeksid läbi erinevate tegevuste hoolimist ja meeskonnatöö väärtust. Eelkõige ootame põhikooli ja gümnaasiumi õpilasi," ütleb mobiilse kontaktnoorsootöö koordinaator Heidi Hansar.


Punktid, mida läbida, asuvad:
Tänavanoorsootöökeskus, Lille 9
Lille Maja, Lille 9
Anne Noortekeskus, Uus 56
Maranata kogudus, Teguri 17
Tähe noorteklubi, Tähe 101
Risttee kogudus, Kaunase pst 9A .

Alustada võib endale lähimast punktist. Peaauhinna ja teiste auhindade loosimises osalevad meeskonnad, kes on läbinud kõik punktid, täitnud ülesanded, kogunud punktidest kokku kõik sõnumid ning jätnud sõnumitega ümbriku enda viimasesse orienteerumispunkti. Auhinnafond meeskondadele: fotosessioon, pidulik õhtusöök, köielaskumine looduses, fliistekid, kruusid ja üllatus!  Auhinnad loositaksvälja 6.oktoobril kell 17.00 ja õnnelikud võtjad tõmbab loosirattast välja Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonna noorsooteenistuse spetsialist Kristiia Valk.

Rohkem infot:
Heidi Hansar
Tel: 58133971
MTÜ Tähe noorteklubi mobiilse kontaktnoorsootöö koordinaator

Kastani 42, Tartu                                                  Tel nr 5275668                      E-mail: taheklubi[@]gmail.com                    LOGI SISSE
Elitec